Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.5