Movies
Ratings
80
The ConjuringRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 2.0
The Smurfs 2Rated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0