Movies
Ratings
178
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 3.5
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.0
My Blueberry NightsRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5