Titles you rated
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Land of HappinessRated ★ 1.5
The SinRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MarvelsRated ★ 1.5
Bird Box BarcelonaRated ★ 1.0
Believer 2Rated ★ 0.5
BallerinaRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 1.5
The CreatorRated ★ 2.0
SleepRated ★ 2.0
The Hating GameRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.0