Movies
Ratings
696
Van HelsingRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
UpRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Dracula UntoldRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0