Movies
Ratings
14
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5