Titles you rated
TakenRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0