Movies
Ratings
57
The ClientRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Running ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Black SwanRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0