Titles you rated
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 2.5- Fukushima Hula GirlsRated ★ 3.5
Tears for YouRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
Coming to AmericaRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 2.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5