Titles you rated
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
PushRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0