Movies
Ratings
77
HauntersRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0