Movies
Ratings
130
House of WaxRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 2.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0