Movies
Ratings
31
Wild ChildRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0