Series
Ratings
12
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0