Movies
Ratings
981- Perfect SettlementRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.5
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5- 악Rated ★ 3.0