Titles you rated
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
 One PieceRated ★ 4.5 One PieceRated ★ 4.5
 Attack on Titan OADRated ★ 4.0 Attack on Titan OADRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0 Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
 EuphoriaRated ★ 3.5 EuphoriaRated ★ 3.5
 The SympathizerRated ★ 4.0 The SympathizerRated ★ 4.0
 BeckhamRated ★ 4.0 BeckhamRated ★ 4.0
 We Are Who We AreRated ★ 4.0 We Are Who We AreRated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0
- Summer, Love Machine BluesRated ★ 3.0
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0