Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
White BirdRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
ChangelingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
CompanionRated ★ 3.5