Series
Ratings
48
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Best HitRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0