Movies
Ratings
629
Rise of the GuardiansRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Vertical LimitRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
SignsRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 1.5
The Bucket ListRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Doomsday BookRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 2.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.5