Movies
Ratings
67
TangledRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
EpicRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Pi's StoryRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 4.0