Titles you rated
50 First DatesRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Lullaby for PiRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Love Is All You NeedRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 3.0
Almost LoveRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
Another FamilyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
NoahRated ★ 4.0
The Bandage ClubRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0