Series
Ratings
43
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0