Movies
Ratings
54
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Twilight GangstersRated ★ 5.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 4.0
BeanRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The True-taste ShowRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Detroit Metal CityRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 2.0
Chicken LittleRated ★ 1.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0