Titles you rated
Waikiki BrothersRated ★ 5.0
Tokyo SonataRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.5
The Straight StoryRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0