Movies
Ratings
328
The Family ManRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
American MadeRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0