Titles you rated
Sewing SistersRated ★ 5.0
Wild Nights with EmilyRated ★ 5.0
Women ReplyRated ★ 5.0
Black PanthersRated ★ 5.0
Uncle YancoRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
Us, Day by DayRated ★ 5.0- The Fearless And VulnerableRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 4.5
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.5
LetoRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
Kim-GunRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Scattered NightRated ★ 2.0
The Grand BizarreRated ★ 4.0- The Breathing of the FireRated ★ 4.0
Varda by AgnesRated ★ 4.0