Titles you rated
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China and AmericaRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Something's Gotta GiveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 5.0
First StrikeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0