Movies
Ratings
1299
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.5