Series
Ratings
244
Camping ClubRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5- Secret UnnieRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0