Movies
Ratings
232
Swing KidsRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Batman: Gotham KnightRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 5.0
Jungle Emperor LeoRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Room No.7Rated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 5.0
Student ARated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5