Titles you rated
Life is FruityRated ★ 4.0
The TranslatorsRated ★ 3.5
StarletRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.5- The Wandering MoonRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.5
The TableRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
IdolRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 3.5