Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
On the Verge of InsanityRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
The Night OfRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0