Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Secret Life of DogsRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.5- Mr. QRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Love & LawRated ★ 5.0
Hong Gil-dongRated ★ 3.0
The VirusRated ★ 4.0- LA ArirangRated ★ 4.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5- BossRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.5