Titles you rated
GoldenEyeRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Galaxy Express 999Rated ★ 4.5
Natural CityRated ★ 2.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.0
One Missed Call 2Rated ★ 2.0
Land of the DeadRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
MiseryRated ★ 4.5