Titles you rated
LoganRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5