Movies
Ratings
1032
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 5.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
ImmortalsRated ★ 0.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
The Good DinosaurRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 2.5