Titles you rated
The Hating GameRated ★ 3.5
QueenpinsRated ★ 4.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Miss PotterRated ★ 5.0
Scary Stories to Tell in the DarkRated ★ 1.0
Escape RoomRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
When We First MetRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 3.0