Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0