Movies
Ratings
80
ZeitgeistRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0