Movies
Ratings
551
Chico & RitaRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0