Series
Ratings
67
QuizRated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0