Movies
Ratings
90
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0