Movies
Ratings
397
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 1.5
VenomRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5