Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0