Movies
Ratings
779
ExhumaRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Marcel the Shell with Shoes OnRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Roar! Kasukabe Animal KingdomRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0