Titles you rated
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Litchi Hikari ClubRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
The HordeRated ★ 1.5
Monster TrucksRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Justice League DarkRated ★ 2.5
UnfriendedRated ★ 0.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Hellbound: Hellraiser IIRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.0