Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
A Wonderful MomentRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 1.0
Blade IIRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.0
SawRated ★ 1.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 1.0
The Towering InfernoRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0