Titles you rated
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0- The Last Man on EarthRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0