Titles you rated
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
A MillionRated ★ 1.5
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 2.0
The Gods Must Be CrazyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
GloveRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.0