Titles you rated
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 2.5
Bad GuyRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Two WeeksRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0